Opera Q Horatii Flacci Venusini

Comparta este lote

Lote: 436

"OPERA Q. HORATII FLACCI VENUSINI, GRAMATICORUM ANTIQUISS. Helenii acronis et porphirionis commentariis illustrata, admixtis interdum" Basileae: Henrichum Petri, 1555. 36 h. + 463 pgs. Seguido de: "HORATIANI HUIUS VOLUMINIS TOMUS ALTER, quo, qui poetae huius opera, sive iustis commentariis, sive succinctis annotationibus illustrarunt" Basileae: Henrichum Petri, 1555. 4º, perg. a la romana; nervios y tejuelo. Deterioros.

HORACIO FLACO, Quinto.
Opera
Año
1555
Impresor Editorial
Henrichum Petri
Observaciones
2 obras en 1 vol.

Este lote requiere Permiso de exportación

LIBROS Y MANUSCRITOS
Puede ver el lote en:

Precio salida

1.500 €

1.500 €

Durán Sala de Arte 2023